Bez kategorii

Nowy model C SEED jest ogromny

Austriacka firma C SEED jest znana ze swojej ekskluzywnej oferty sprzętów elektronicznych dla najbardziej wymagających. Ostatnimi czasy znowu zszokowali świat nowinek technologicznych. Producent zaprezentował największy telewizor na świecie z rozdzielczością 4K. Przekątna ekranu wynosi aż 262 cale! Dodatkowo telewizor oferuje kontrast na poziomie 5000:1, jasność 800 nitów oraz podświetlenie LED.

Wygląd tego telewizora prezentuje się nieziemsko. Na pewno sprawdzi się w każdym dużym salonie i będzie jego głównym punktem. Producent zapewnia również, że oglądanie na nim filmów dostarcza niezapomnianych przeżyć, które wcześniej można było doświadczyć jedynie na salach kinowych.

Telewizor ten przeznaczony jest jednak do naprawdę wielkich salonów, ponieważ gabaryty tego sprzętu są ogromne. Model 262 jest wysoki na 2,57 m, a jego szerokość to 6,1 m. Wyposażony został w 10 najwyższej jakości głośników, które generują najwyższej jakości dźwięk w systemie przestrzennym 7.1 lub 9.1.
Przy takich rozmiarach, telewizor ten bardzo dużo waży, ponieważ jest to niemal 800 kg. Jednak nie to powinno martwić potencjalnego kupca, ponieważ tak jak jego wymiary i waga są ogromne, tak cena tego sprzętu również nie jest niska. Za najnowszy sprzęt firmy C SEED należy zapłacić 549 tys. dolarów i dodatkowo należy doliczyć 38 tys. dolarów za montaż telewizora na ścianie.

Więcej na temat telewizorów na: Serwis RTV Bydgoszcz

Jak bezproblemowo wybrać idealny prezent ślubny

Previous article

Herbata aromatyzowana

Next article

Comments

Comments are closed.