Mieszkanie

Nowe inwestycje w Bydgoszczy

Rynek nieruchomości w Bydgoszczy rozwija się bardzo prężnie. Powstaje wiele nowych osiedli, gdzie deweloperzy oferują cały wachlarz nowoczesnych mieszkań o różnym metrażu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się te położone w okolicach centrum miasta oraz na nowym osiedlu w Fordonie w okolicach Mariampolu i pętli Łoskoń. Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz są jednak dostępne także w wielu innych częściach miasta.

Nie dziwi takie zainteresowanie, ponieważ są to bardzo atrakcyjne miejsca. Centrum Bydgoszczy może poszczycić się piękną panoramą i dostępnością do szerokiej oferty kulturalnej miasta, osiedla w Fordonie za to położone są wśród zieleni nieopodal Wisły. Znajduje się tam wiele miejsc do rekreacji, a dodatkowo znajduje się tam wiele sklepów. Po wybudowaniu tramwaju przejazd do centrum miasta również nie stanowi problemu.

Atrakcyjne okolice na pewno są jednym z czynników wpływających na decyzję lokatorów. Fordon na pewno zadowoli tych, którzy cenią sobie tereny rekreacyjne sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi – spokój i piękno przyrody są tam na porządku dziennym.

Coraz więcej deweloperów stara się o pozwolenie na budowę bloków w okolicach Brdy. Jest to bardzo atrakcyjny teren i chętnych nie brakuje. Cały czas jest problem z budową wysokich bloków, ale i to powoli w Bydgoszczy się zmienia. Nowych inwestycji spodziewamy się również przy ul. Św. Trójcy, gdzie mają powstać nowoczesne apartamenty wtapiające się w urokliwą okolicę.

Fordon prócz nowoczesnych bloków oraz domów wielorodzinnych w niedalekiej przyszłości będzie mógł zaoferować nowoczesne domki jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Wszystko to ma znajdować się w kompleksie osiedla Niepodległości.

Niepełnosprawność a funkcjonowanie rodziny

Previous article

Kanibalizacja słów kluczowych w SEO

Next article

Comments

Comments are closed.