Home Mieszkanie Nowe inwestycje w Bydgoszczy

Nowe inwestycje w Bydgoszczy

Możliwość komentowania Nowe inwestycje w Bydgoszczy została wyłączona
0
181

Rynek nieruchomości w Bydgoszczy rozwija się bardzo prężnie. Powstaje wiele nowych osiedli, gdzie deweloperzy oferują cały wachlarz nowoczesnych mieszkań o różnym metrażu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się te położone w okolicach centrum miasta oraz na nowym osiedlu w Fordonie w okolicach Mariampolu i pętli Łoskoń. Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz są jednak dostępne także w wielu innych częściach miasta.

Nie dziwi takie zainteresowanie, ponieważ są to bardzo atrakcyjne miejsca. Centrum Bydgoszczy może poszczycić się piękną panoramą i dostępnością do szerokiej oferty kulturalnej miasta, osiedla w Fordonie za to położone są wśród zieleni nieopodal Wisły. Znajduje się tam wiele miejsc do rekreacji, a dodatkowo znajduje się tam wiele sklepów. Po wybudowaniu tramwaju przejazd do centrum miasta również nie stanowi problemu.

Atrakcyjne okolice na pewno są jednym z czynników wpływających na decyzję lokatorów. Fordon na pewno zadowoli tych, którzy cenią sobie tereny rekreacyjne sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi – spokój i piękno przyrody są tam na porządku dziennym.

Coraz więcej deweloperów stara się o pozwolenie na budowę bloków w okolicach Brdy. Jest to bardzo atrakcyjny teren i chętnych nie brakuje. Cały czas jest problem z budową wysokich bloków, ale i to powoli w Bydgoszczy się zmienia. Nowych inwestycji spodziewamy się również przy ul. Św. Trójcy, gdzie mają powstać nowoczesne apartamenty wtapiające się w urokliwą okolicę.

Fordon prócz nowoczesnych bloków oraz domów wielorodzinnych w niedalekiej przyszłości będzie mógł zaoferować nowoczesne domki jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Wszystko to ma znajdować się w kompleksie osiedla Niepodległości.

Pokaż więcej powiązanych artykułów
Load More By Redaktor
Load More In Mieszkanie
Komentowanie zostało wyłączone

Sprawdź także

Czy trzeba mieć uprawnienia na sterowanie jachtem?

Patrząc na to jak po jeziorze śmigają żaglówki oraz jednostki kabinowe można nabrać przeko…