Bez kategorii

Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy

Leśny Park Kultury i Wypoczynku w bydgoskim Myślęcinku jest największym parkiem miejskim w Polsce. Liczy on niemal 830 hektarów i mieści się 5km od centrum miasta. W sezonie letnim miejsce te jest licznie oblegane przez mieszkańców miasta i okolic, jak również turystów. Jest to świetne miejsce do aktywnego spędzenia czasu, jak również do spokojnego odpoczynku w zaciszu.

W Myślęcinku każdy zapewne znajdzie coś dla siebie. Odbywa się tam wiele imprez sportowych oraz muzycznych. Mieszczą się tu szlaki rowerowe i biegowe, stawy z wake-parkiem, zoo, stadnina koni, pole golfowe, a w sezonie zimowym stok narciarski. To wszystko zaledwie część atrakcji. Na myślęcińskim Różopolu dosyć często odbywają się koncerty polskiego i światowego formatu.

Dla ludzi, którzy chcą spokojnie spędzić czas w kontakcie z naturą, znajduje się tu 60 hektarów Ogrodu Botanicznego. Wdychając zapach kwitnących kwiatów i radując wzrok spokojem płynącym z zielonego otoczenia krzewów, roślin i drzew możesz odpłynąć w do krainy marzeń. Jeżeli nie masz jeszcze planów na najbliższe weekendy, na pewno warto będzie odwiedzić te miejsce i miło spędzić czas.

Warto sprawdzić co się dzieje w Bydgoszczy i zaplanować sobie cały weekend w tym uroczym mieście.

Różnice między dobrym, a złym szkoleniem

Previous article

Wpływ telewizora na nasz wzrok

Next article

Comments

Comments are closed.