Bez kategoriiKomputer

Co wpływa na dobry wynik w rywalizacji komputerowej?

Badacze z Brown University dowiedli, że regularne ćwiczenie umiejętności, oraz rozgrzewka przed właściwą grą stanowią klucz do odniesienie sukcesów podczas grania. Choć może wydawać się to oczywiste wielu graczy bagatelizuje i nie zwraca uwagi na te dwa, główne czynniki, które mogą podnieść ich rangę w grze. Naukowcy za główny cel postawili sobie odnalezienie złotej metody do uzyskania spektakularnych efektów, gdy gracze rozpoczynają swoje rozgrywki.

Wyniki te zostały uzyskane przez obserwacje graczy, którzy głównie grali w różnego rodzaju gry online. Jak przyznają sami naukowcy, dzięki owej obserwacji byli oni w stanie wyciągnąć kilka ciekawych wniosków. Przedmiotem ich zainteresowania było to jak gracze doskonalili swoje umiejętności przechodząc z jednego poziomu na następny. Ciekawostką okazał się fakt, iż to wcale nie czas spędzony na graniu jest najważniejszy w osiągnięciu bardzo dobrych wyników w grze. Gracze, którzy rozegrali około czterech do ośmiu/dziewięciu meczy, co wcale nie jest tak dużo, okazali się najbardziej skuteczni. A zatem intensywność nie jest tu na pierwszym miejscu.

Przyglądając się danemu stylowi gry, naukowcy zauważyli, że stosowanie skrótów na klawiaturze przyczynia się do lepszych wyników w grze. Chodzi tu o automatyzację większości poleceń, dzięki czemu więcej akcji może być podejmowanych bardzo szybko.

Przed samym rozpoczęciem rozgrywki warto dobrze się przygotować. I tu znów odnosimy się do klawiatury komputerowej. Kombinacje skrótów klawiszowych, ich zapamiętanie może uczynić dużą różnicę.

Zatem nasuwa się kilka znaczących wniosków. Każdy gracz powinien mieć z tyłu swojej głowy dwa słowa takie jak przygotowanie, oraz systematyczność. Jeżeli będzie stosował się do przedstawionych tu propozycji na pewno jego wyniki ulegną poprawie. Oczywiście każdy gracz ma swoje indywidualne podejście podczas grania, które z pewnością pomaga mu osiągnąć oczekiwane wyniki, jednakże wzięcie sobie kilku rad do serca na pewno nie zaszkodzi, a może tylko ułatwić osiągnięcie pożądanego wyniku.

 

Inwestycja w nieruchomości

Previous article

Inwestycja w mieszkania – czy jest ryzyko?

Next article

Comments

Comments are closed.